Informatyka

Oprogramowanie AutoCAD jest jednym z najbardziej zaawansowanych narzędzi umożliwiających projektowanie i tworzenie dokumentacji. Umiejętność sprawnego korzystania z narzędzi jakie oferuje program, znacznie przyśpieszy pracę nad projektami wpływając dodatkowo na wzrost ich jakości.


Szkolenie skierowane jest do osób, które nie mają doświadczenia w projektowaniu, ale chcą się rozwijać w tym kierunku. Osoba kończąca kurs będzie dysponowała solidnymi podstawami pracy w programie AutoCAD, pozwalającymi na samodzielne dalsze zgłębianie tajników projektowania. W czasie kursu użytkownik zapozna się z interfejsem oprogramowania oraz nauczy się dostosowywać go do swoich potrzeb. Przedstawione mu zostaną metody wykorzystywania narzędzi oraz sposób komunikacji z oprogramowaniem za pomocą wiersza poleceń.

Przewidywany czas na przyswojenie wszystkich zagadnień określony jest na około 25 godzin, wliczając do tego pracę własną kursanta.


Kurs został napisany w oparciu o program AutoCAD 2014, jednak wszystkie zagadnienia zostały omówione w taki sposób, aby osoby korzystające ze starszych wersji oprogramowania mogły bez problemu wykonać wszystkie ćwiczenia.

Cena kursu: 80 zł

Kurs skierowany jest do osób początkujących, które nigdy nie miały styczności z grafiką wektorową. W pierwszych rozdziałach użytkownik zapozna się z interfejsem programu oraz oferowanymi narzędziami. Wraz z przyrostem wiedzy kursant stworzy swój pierwszy logotyp oraz projekt wizytówki.

Cena kursu: 80 zł

Kurs skierowany jest do osób, które posiadają podstawową znajomość programu Excel. Jest to idealna opcja dla ludzi chcących doskonalić się zawodowo, ponieważ przedstawione w  szkoleniu przykłady pokazują jak bardzo można przyśpieszyć swoją pracę przy użyciu odpowiednich narzędzi. Ten kurs jest idealny dla osób, które codziennie pracują z Excelem, ale czują, że muszą uzupełnić swoją wiedzę. Wyniesiona stąd wiedza przełoży się nie tylko na tempo pracy, ale także na jakość.

Cena kursu - 98 zł

Kurs zawiera podstawy obsługi programów Word, Excel, PowerPoint oraz Outlook. Krok po kroku zapoznaje użytkownika z podstawowymi funkcjami i uczy wykorzystywać je w praktyce. Po ukończeniu szkolenia osoba odbywająca kurs będzie posiadała umiejętności pozwalające na samodzielne tworzenie i edycję dokumentów, arkuszy kalkulacyjnych oraz prezentacji. Kurs kończy się egzaminem, po zdaniu którego, absolwent otrzymuje zaświadczenie.

Cena: 98 zł

Promocja teraz tylko 19 zł !