Jak korzystać z platformy

Platforma e-learningowa Net-Trener umożliwia korzystanie z umieszczonych na niej kursów i szkoleń zalogowanym użytkownikom.


Krok 1 - REJESTRACJA


Aby uzyskać pełen dostęp do listy kursów oraz ich opisów należy zarejestrować się i utworzyć swoje konto użytkownika. Dzięki możliwości logowania się do panelu administracyjnego platformy uzyskasz możliwość skorzystania z jej funkcjonalności w ty również do darmowych szkoleń oraz kursów


KROK 2 – ZAPIS NA SZKOLENIE LUB KURS


Jako zalogowany użytkownik uzyskujesz możliwość zapisania się do wybranego kursu lub szkolenia.
W celu zapisu na wybrane przez Ciebie szkolenie lub kurs musisz:
- wybrać odpowiednią pozycję z listy
- zapoznać się z opisem szkolenia
- zaakceptować warunki korzystania z naszej platformy (regulamin)


KROK 3 – PŁATNOŚĆ

Płatność może być dokonana za pomocą panelu PayPal lub Pay You
Po wpłynięciu kwoty na nasze konto uzyskasz dostęp do wybranego przez Ciebie szkolenia – powiadomienie otrzymasz e-mailem


KROK 4 – NAUKA


Po otrzymaniu dostępu do szkolenia lub kursu masz 60 dni na jego odbycie (w przypadku bardziej obszernych i zaawansowanych szkoleń okres ten może być dłuższy).
Nasze szkolenia podzielone są na etapy, każdy etap kończy się pytaniami kontrolnymi – służą one do sprawdzenia nabytej wiedzy, odpowiedzi nie są oceniane.

Na zakończenie kursu musisz odpowiedzieć na pytania testowe podsumowujące całość materiału. Aby zaliczyć test końcowy musisz odpowiedzieć pozytywnie na co najmniej 60 % pytań. Każdy uczestnik ma możliwość 3 krotnego podejścia do testu końcowego. W przypadku nie zaliczenia testu w 3 podejściach użytkownik nie otrzymuje certyfikatu.


KROK 5 – CERTYFIKAT


Po zakończeniu kursu lub szkolenia otrzymasz powiadomienie e-mailem o uzyskanych wynikach. W przypadku pozytywnego zakończenia kursu w terminie do 14 dni otrzymasz certyfikat potwierdzający ukończenie kursu/szkolenia.


Życzymy przyjemnej nauki.

Last modified: Tuesday, 21 June 2016, 2:53 PM